Parker Legris Slangpilaar 0133561339
SLANGTULE MET BI-MATERIAAL AFDICHT - DIAM D1 : 6,3MM - DIAM D2 : 13MM - C : G1/4 | 0133 56 13 39
Op voorraad
Merk:
Parker Legris
Nummer fabrikant:
0133 56 13 39
Eigenschappen
| Materiaal: | Messing |
|---|---|
| Diameter: | 6,3 mm |
| Draadmaat: | 1/8" BSP |
| EAN code: | 0820099116693 |
| Gewicht (kg): | 0.0170 |
| Goederencode (HS-code): | 7412200000 |
| Land van oorsprong: | Frankrijk |
| Maat slangtule: | 6,3 mm |
| Maximale werkdruk (bar): | 16 |
| Verkoopeenheid: | Stuks |
| Verpakkingsaantal: | 10 |
| Werktemperatuur (°C): | -40 tot +150 |