Parker Legris Slangpilaar 01231627
SLANGT. VOOR RUBBER BUITENDR. BSP CONISCH - DIAM D: 16MM DIAM D1: 18,5MM C: R3/4 | 0123 16 27
Op voorraad
Merk:
Parker Legris
Nummer fabrikant:
0123 16 27
Eigenschappen
| Materiaal: | Messing |
|---|---|
| Diameter: | 16 mm |
| Draadmaat: | 3/4" BSP |
| EAN code: | 0820099112770 |
| Gewicht (kg): | 0.0840 |
| Goederencode (HS-code): | 7412200000 |
| Land van oorsprong: | Frankrijk |
| Maat slangtule: | 16 mm |
| Maximale werkdruk (bar): | 100 |
| Verkoopeenheid: | Stuks |
| Verpakkingsaantal: | 10 |
| Werktemperatuur (°C): | -40 tot +150 |