Norgren Trekstang cilinder RM/930/500
RM/900 tie rod double acting cylinder, 3" diameter, 500mm stroke
Merk:
Norgren
Nummer fabrikant:
RM/930/500
Productinformatie "RM/900 tie rod double acting cylinder, 3" diameter, 500mm stroke"
Uitgebreide serie boringen - ideaal voor zwaar industrieel gebruik|Uiterst betrouwbare uitvoering met lange levensduur|Uitgebreide reeks bevestigingen|Met instelbare buffering
Eigenschappen
| Functie: | Dubbelwerkend, verstelbare demping |
|---|---|
| Diameter: | 3" |
| Draadmaat: | 3/8" BSPP |
| Goederencode (HS-code): | 84123100 |
| Land van oorsprong: | Groot-Brittannië |
| Maximale werkdruk (bar): | 10 |
| Slaglengte: | 500 mm |
| Verkoopeenheid: | Stuks |
| Werktemperatuur (°C): | -20 tot +80 |