Parker Profielscilinder P1F-S100MS-0125
DUBBELWERKENDE CILINDER P1F-S100MS-0125-0000
Op voorraad
Merk:
Parker
Nummer fabrikant:
P1F-S100MS-0125-0000
Eigenschappen
| Diameter: | 100 mm |
|---|---|
| Draadmaat: | 1/2" BSPP |
| Goederencode (HS-code): | 84123100 |
| Land van oorsprong: | Duitsland |
| Slaglengte: | 125 mm |
| Verkoopeenheid: | Stuks |
| Verpakkingsaantal: | 1 |
| Werktemperatuur (°C): | -20 tot +80 |