Norgren Rondcilinder RT/57232/MC/50
Roundline double acting cylinder, 32mm diameter, 50mm stroke
Merk:
Norgren
Nummer fabrikant:
RT/57232/MC/50
Productinformatie "Roundline double acting cylinder, 32mm diameter, 50mm stroke"
Bespaart 20% ruimte in vergelijking met de basislengte van een overeenkomstige ISO/VDMA-cilinder|Lage wrijving, afdichtingen met lange levensduur|Dubbel gefelste verbinding tussen buis en bodem/deksel|Standaard magneetuitvoering|Buis en slang van RVS
Eigenschappen
| Functie: | Dubbelwerkend, niet verstelbare demping |
|---|---|
| Diameter: | 32 mm |
| Draadmaat: | 1/8" BSPT |
| Goederencode (HS-code): | 84123100 |
| Land van oorsprong: | Groot-Brittannië |
| Maximale werkdruk (bar): | 10 |
| Slaglengte: | 50 mm |
| Verkoopeenheid: | Stuks |
| Werktemperatuur (°C): | -10 tot +80 |