Norgren Rondcilinder RT/57120/M/25
Roundline single acting cylinder, 20mm diameter, 25mm stroke
Op voorraad
Merk:
Norgren
Nummer fabrikant:
RT/57120/M/25
Productinformatie "Roundline single acting cylinder, 20mm diameter, 25mm stroke"
Bespaart 20% ruimte in vergelijking met de basislengte van een overeenkomstige ISO/VDMA-cilinder|Lage wrijving, afdichtingen met lange levensduur|Dubbel gefelste verbinding tussen buis en bodem/deksel|Standaard magneetuitvoering
Eigenschappen
| Functie: | Enkelwerkend |
|---|---|
| Diameter: | 20 mm |
| Draadmaat: | 1/8" BSPT |
| Goederencode (HS-code): | 84123100 |
| Land van oorsprong: | Tsjechië |
| Maximale werkdruk (bar): | 10 |
| Slaglengte: | 25 mm |
| Verkoopeenheid: | Stuks |
| Werktemperatuur (°C): | -10 tot +80 |