Norgren Compact cilinder RM/92080/N4/30
Compact double acting cylinder, 80mm diameter, 30mm stroke
Merk:
Norgren
Nummer fabrikant:
RM/92080/N4/30
Productinformatie "Compact double acting cylinder, 80mm diameter, 30mm stroke"
Basislengte slechts 1/3 van een overeenkomstige ISO/VDMA cilinder|Lage wrijving, lange levensduur|Corrosiebestendige uitvoering|Standaard magneetuitvoering
Eigenschappen
| Functie: | Dubbelwerkend, geen demping |
|---|---|
| Diameter: | 80 mm |
| Draadmaat: | 1/4" BSPP |
| Goederencode (HS-code): | 84123100 |
| Land van oorsprong: | Groot-Brittannië |
| Maximale werkdruk (bar): | 10 |
| Slaglengte: | 30 mm |
| Verkoopeenheid: | Stuks |
| Werktemperatuur (°C): | -5 tot +80 |