Parker A-lok koppeling M10MA3/8R-316
A-LOK 10MM X 3/8" BSPP MALE ADAPTOR ( SS-10-MTA-1-6RS )
Offerte aanvragen?
Op voorraad
Merk: Parker
Nummer fabrikant: M10MA3/8R-316
Productinformatie "A-LOK 10MM X 3/8" BSPP MALE ADAPTOR ( SS-10-MTA-1-6RS )"
A-LOK® buitendraadadapters van Parker zijn ontworpen als overgang van inch- naar metrische buisafmetingen voor betrouwbare lekkagevrije aansluitingen bij instrumentatie-, proces-, besturings- en analyser-toepassingen die een buiskoppelingsverbinding met tweedelig verbindingsstuk specificeren. Deze buiskoppelingen zijn vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en zijn verkrijgbaar in een ruim assortiment van afmetingen, corrosiebestendige materialen en configuraties. De A-LOK® buitendraadadapters van Parker zijn standaard vervaardigd uit 316 roestvrij staal dat op warmtecode traceerbaar is. Ook bevat het materialen als 6Mo, Alloy 825, Alloy 625 en Alloy C-276. Er zijn koppelingen verkrijgbaar voor pijpafmetingen in inch met een buitendiameter van 1/16 inch tot 2 inch en voor metrische afmetingen met een buitendiameter van 3 mm tot 25 mm. Markten: • Semiconductor/micro-elektronica • Chemisch • Petrochemisch • Transport • Elektriciteitssector • Kernenergie • Olie en gas • Onderzoekslaboratoria Eigenschappen/Voordelen: • Verkrijgbaar in een reeks corrosiebestendige legeringen • EC79 goedgekeurd voor waterstof-service • Parker Suparcase™-oppervlaktebehandelingsproces voor het beste materiaalharden • Lekkagevrije aansluitingen dankzij geharde verbindingsstukken • De verzilverde moeren bieden weerstand tegen invreten tijdens assemblage Toepassingen: • Koppelingssystemen voor instrumentatie • Analyse-installaties • CNG/LNG-leidingen • Waterstof-service • Offshore bedieningspanelen • Detectielijnen
Eigenschappen
Subcategorie: Tule koppelingen
Materiaal: RVS-316
Binnendiameter slang (mm): 10 mm