Alup Zuigercompressor HLE-0611-D-500
HLE ZUIGERCOMPRESSOR 400V, 500L, 5,5 kW
Merk:
Alup
Nummer fabrikant:
4116023315
Eigenschappen
| Type: | HLE |
|---|---|
| Aanzuigvolume l min : | 827 |
| Afmeting lxbxh: | 1940x600x1315 |
| Geluid: | 82 Lp(4m) |
| Gewicht (kg): | 210 |
| Inhoud tank l : | 500 |
| Land van oorsprong: | Italië |
| Maximale werkdruk (bar): | 11 |
| Spanning: | 400 V |
| Verkoopeenheid: | Stuks |
| Vermogen: | 5,5 kW |
| Verpakkingsaantal: | 1 |