Alup Zuigercompressor HLE-0411-D-200
HLE ZUIGERCOMPRESSOR 400V, 200L, 3 kW
Merk:
Alup
Nummer fabrikant:
4116025654
Eigenschappen
| Type: | HLE |
|---|---|
| Aanzuigvolume l min : | 553 |
| Afmeting lxbxh: | 1430x470x970 |
| Geluid: | 73 Lp(4m) |
| Gewicht (kg): | 131 |
| Inhoud tank l : | 200 |
| Land van oorsprong: | Italië |
| Maximale werkdruk (bar): | 11 |
| Spanning: | 400 V |
| Verkoopeenheid: | Stuks |
| Vermogen: | 3 kW |
| Verpakkingsaantal: | 1 |