Alup Zuigercompressor HLE-03511-D-90
HLE ZUIGERCOMPRESSOR 400V, 90L, 2,2 kW
Merk:
Alup
Nummer fabrikant:
4116025601
Eigenschappen
| Type: | HLE |
|---|---|
| Aanzuigvolume l min : | 444 |
| Afmeting lxbxh: | 1007x412x879 |
| Geluid: | 71 Lp(4m) |
| Gewicht (kg): | 70 |
| Inhoud tank l : | 90 |
| Land van oorsprong: | Italië |
| Maximale werkdruk (bar): | 11 |
| Spanning: | 400 V |
| Verkoopeenheid: | Stuks |
| Vermogen: | 2,2 kW |
| Verpakkingsaantal: | 1 |