Alup Zuigercompressor HLE-0209-W-27
HLE ZUIGERCOMPRESSOR 230V, 27L, 1,5 kW
Merk:
Alup
Nummer fabrikant:
4116024570
Eigenschappen
| Type: | HLE |
|---|---|
| Aanzuigvolume l min : | 255 |
| Afmeting lxbxh: | 820x355x655 |
| Geluid: | 73 Lp(4m) |
| Gewicht (kg): | 43 |
| Inhoud tank l : | 27 |
| Land van oorsprong: | Italië |
| Maximale werkdruk (bar): | 10 |
| Spanning: | 230 V |
| Verkoopeenheid: | Stuks |
| Vermogen: | 1,5 kW |
| Verpakkingsaantal: | 1 |