Parker Legris Slangpilaar 09310613
SLANGT. VOOR SOEPELE LEIDING BUITENDR. BSP CYL DIAM D: 6MM DIAM D1: 7MM C: G1/4 | 0931 06 13
Op voorraad
Merk:
Parker Legris
Nummer fabrikant:
0931 06 13
Eigenschappen
| Materiaal: | Messing vernikkeld |
|---|---|
| Diameter: | 6 mm |
| Draadmaat: | 1/4" BSP |
| EAN code: | 0820099154879 |
| Gewicht (kg): | 0.0130 |
| Goederencode (HS-code): | 7412200000 |
| Land van oorsprong: | Italië |
| Maat slangtule: | 6 mm |
| Maximale werkdruk (bar): | 60 |
| Verkoopeenheid: | Stuks |
| Verpakkingsaantal: | 50 |
| Werktemperatuur (°C): | -10 tot +80 |