Zeca luchtslanghaspel 805/10 (15+1) ZECA805/10
ZECA LUCHTSLANGHASPEL MOD. 805/10 (15+1) VEERBED.
Op voorraad
Merk:
Zeca
Nummer fabrikant:
805/10
Eigenschappen
| Subcategorie: | Luchtslanghaspel |
|---|---|
| Materiaal: | Kunststof |
| Diameter: | 10 mm |
| Draadmaat: | 3/8" BSP |
| Lengte: | 15+1 m |
| Maximale werkdruk (bar): | 15 |
| Verkoopeenheid: | Stuks |
| Verpakkingsaantal: | 1 |