Ramex waterslanghaspel RVS304, open model, zonder slang RAMEXHR1100
WATERSLANGHASPEL RVS304, OPEN MODEL, ZONDER SLANG; MAX 200BAR
Merk:
Ramex
Nummer fabrikant:
HR1100
Eigenschappen
| Subcategorie: | Waterslanghaspel |
|---|---|
| Materiaal: | RVS-304 |
| Diameter: | 1/2" |
| Draadmaat: | 1/2" BSP |
| Lengte: | 20 m |
| Maximale werkdruk (bar): | 200 |
| Verkoopeenheid: | Stuks |
| Verpakkingsaantal: | 1 |