Parker Transair Lucht slanghaspel licht 16m 66981002
SLANGHASPEL-LICHT-INW. D8MM-L=16MTR | 6698 10 02
Transportkosten voor dit artikel zijn op aanvraag. U kunt een offerte aanvragen of bel 053-435 88 96 voor meer informatie.
Merk:
Parker Transair
Nummer fabrikant:
6698 10 02
Eigenschappen
| Subcategorie: | Luchtslanghaspel |
|---|---|
| Materiaal: | Kunststof |
| Diameter: | 8 mm |
| Draadmaat: | Invoer en uitvoer 1/4" BSP |
| Gewicht (kg): | 6.4400 |
| Goederencode (HS-code): | 7326905000 |
| Land van oorsprong: | Italië |
| Lengte: | 16 m |
| Maximale werkdruk (bar): | 15 |
| Verkoopeenheid: | Stuks |
| Verpakkingsaantal: | 1 |