Parker Transair Lucht slanghaspel licht 10m 66981001
SLANGHASPEL-LICHT-INW. D7,5MM-L=10MTR | 6698 10 01
Merk:
Parker Transair
Nummer fabrikant:
6698 10 01
Eigenschappen
| Subcategorie: | Luchtslanghaspel |
|---|---|
| Materiaal: | Kunststof |
| Diameter: | 7,5 mm |
| Draadmaat: | Invoer en uitvoer 1/4" BSP |
| Gewicht (kg): | 3.2150 |
| Goederencode (HS-code): | 7326905000 |
| Land van oorsprong: | Italië |
| Lengte: | 10 m |
| Maximale werkdruk (bar): | 15 |
| Verkoopeenheid: | Stuks |
| Verpakkingsaantal: | 1 |