Compact cilinder RA/192050/MX/80
ISO compact double acting cylinder, 50mm diameter, 80mm stroke
Nummer fabrikant:
RA/192050/MX/80
Eigenschappen
| Functie: | Dubbelwerkend, vaste demping |
|---|---|
| Diameter: | 50 mm |
| Draadmaat: | 1/8" BSPP |
| Goederencode (HS-code): | 84123100 |
| Land van oorsprong: | Tsjechië |
| Maximale werkdruk (bar): | 10 |
| Slaglengte: | 80 mm |
| Verkoopeenheid: | Stuks |
| Werktemperatuur (°C): | -5 tot +80 |